Еністон вирішила примиритися з Джолі

За словами близьких друзів, таке рішення зірка серіалу «Друзі» прийняла через острах знову втратити коханого.

Голлівудська актриса Дженніфер Еністон вирішила примиритися з «розлучницею» Анджеліною Джолі: зірка знову злякалася конкуренції у відносинах з екс-чоловіком Бредом Піттом.

Взаємовідносини Пітта і Джолі нарешті налагодилися після шлюборозлучного процесу. Нещодавно «містер і місіс Сміт» навіть відсвяткували день народження спільної дочки. Все це насторожило першу «колишню» Пітта — Еністон, яка вже почала будувати плани на возз’єднання з зрадником.

Як повідомило видання Close, Еністон побоюється, що може втратити Пітта, якого засмучують напружені відносини між колишнім подружжям. Актриса вирішила піти назустріч розлучниці і примиритися з Джолі.

«Джен усвідомила, що дорожить тим, що є зараз у них з Бредом. Вона боїться втратити його знову. Вона намагається знайти спосіб згладити кути і виправити ситуацію з Енджі», — розповіло джерело.

Також Еністон готова зробити Пітта посередником між собою і Джолі і попросити його покласти край «холодній війні». Таким чином вона зможе заслужити вдячність коханого і бути в курсі його справ з Джолі.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...