Еністон може стати хрещеною мамою доньки Блума і Перрі

Вже через кілька тижнів дочка Кеті Перрі та Орландо Блума з’явиться на світло, і батьки вже вибирають для дитини хрещену маму.

Джерело повідомило, що зоряна пара склала список можливих хрещених батьків майбутньої дитини, і претендентом номер один на роль хресної вони вибрали Дженніфер Еністон.

Інсайдер зазначає, що Кеті і Дженніфер давно дружать і зірка «Друзів» дуже допомагає Перрі і Блум.

Кеті і Джен дуже близькі. Під час карантину вони багато часу проводили разом. Її дуже зворушило пропозицію стати хрещеною, Джен навіть розплакалася, — поділився інформатор.

Кеті тим часом «насолоджується» останнім етапом вагітності: «Я перевалює як качка! Мені важко дихати, я постійно дихаю ротом. Це голосно і противно. І я їм дуже багато фруктового льоду, дайте-но мені його швидше».

Але, на думку Орландо, Кеті дуже добре справляється з вагітністю: «Вона чудова. Якби не її великий живіт, було б взагалі незрозуміло, що вона вагітна. Вона — сама сила природи. Для неї це так природно, Кеті прекрасно справляється, це чудово»,- сказав актор.

Пара мріяла про дочку, і їх мрія зовсім скоро виповниться. Правда, Кеті і Орландо хотіли одружитися до моменту народження малятка, але через коронавірус їм довелося відкласти весілля.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...