Емма Уотсон розповіла про своє 30-річчя і самотність

В американський прокат вийшла нова екранізація роману Луїзи Мей Олкотт «Маленькі жінки» за участю Емми Уотсон, Сірши Ронан, Тімоті Шаламе і Меріл Стріп.

elite.style

Напередодні виходу фільму Емма Уотсон дала велике інтерв’ю британському виданню Vogue, з яким поділилася думками про ювілей і свою чудову самоту. У це складно повірити, але в квітні 2020 року Уотсон виповниться вже 30 років, в зв’язку з чим весь 2019 рік Емма провела в роздумах про класичний розсинхрон «очікування проти реальності».

«Я завжди думала — чому все стільки значення надають цьому 30-річного рубежу? Адже в цьому ж нічого особливого. Поки мені стукнуло 29. І ось тоді я відчула тривогу і стрес. Я усвідомила, що причиною цього послужили ці чортові установки колективного-несвідомого. Якщо ти не побудувала будинок, не вийшла заміж і не народила дитину до 30 років, і кар’єра твоя не відрізняється неймовірною стабільністю, і ти досі не можеш з самою собою розібратися … Це породжує просто величезну кількість тривоги».

При цьому з роками актриса поміняла своє ставлення до багатьох життєвих аспектах, в тому числі до своєї тривалої самотності: «Я ніколи не вірила в усі ці «Я щаслива в своїй самотності», мені завжди здавалося, що це просто балачки. Мені знадобився деякий час, щоб усвідомити, що я взагалі-то цілком щаслива в своїй самотності. Я це називаю «бути в партнерстві з самим собою».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...