Емма Уотсон прокоментувала чутки про заручини з Лео Робінсоном

Нещодавно зірку «Гаррі Поттера» Емму Уотсон побачили в аеропорту Лос-Анджелеса: разом зі своїм бойфрендом Лео Робінсоном вона повернулася з Мексики.

Увагу публіки привернула виблискує обручка на безіменному пальці Уотсон — не виключено, що вона і Лео заручені, однак самі вони про це не розповідали.

У минулому році журналісти з’ясували деякі подробиці про бойфренда Емми. За даними ЗМІ, він 30-річний бізнесмен з Каліфорнії, якийсь час працював в компанії, яка спеціалізується на легальному канабісу, але покинув свою посаду в червні 2019 року. У нього є брат-близнюк на ім’я Арчер, а також старший брат Чарлі і дві сестри — Лілі і Дейзі. Остання підписана на Instagram Емми Уотсон.

За інформацією інсайдерів з кола закоханих, у Емми і Лео серйозні відносини, і актриса вже познайомила обранця зі своїми батьками. Джерела зазначають, що пара «робить все, щоб захистити свої відносини від уваги громадськості». «Однак близькість Лео з Еммою не могла пройти повз його колег, які були в шоці, коли дізналися, що він зустрічається з всесвітньо відомою актрисою», — розповідав інсайдер.

Раніше Уотсон говорила, що до 30 років переглянула своє ставлення до самотності і «вирішила стати партнеркою для самої себе». «Мені знадобилося багато часу, щоб прийти до цього, але зараз я дійсно щаслива сама з собою. Я сама собі партнерка», — сказала зірка. Емма вжила словосполучення self-partnered, що і перекладається як «сама собі партнер», і цей вигаданий термін підхопили багато її прихильники в Мережі.

При цьому не обов’язково бути самотнім, щоб бути self-partnered, говорить Уотсон. Бути самій собі партнером можна навіть в стосунках. «Мова йде про відносини з собою і почутті, що ви якийсь не такий або неповноцінний без іншої людини», — пояснила Емма.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...