Емілія Кларк розповіла про «пікантні подробиці» зйомок фільму «Фатальний зв’язок»

Зірка «Ігри престолів» Емілія Кларк була змушена повністю оголитися для зйомок сцен сексу в своєму новому фільмі «Фатальний зв’язок».

Також в картині знявся Джек Х’юстон, який зіграв агента ФБР, який спрямований на роботу в провінційне містечко в штаті Кентуккі. Прибувши на місце, він заводить стосунки з матір’ю-одиначкою Сьюзан Сміт (Кларк), що призводить до скандалу. Як стало ясно по свіжих кадрів з фільму, «Фатальний зв’язок» рясніє сценами інтимної близькості між двома персонажами.

Раніше Кларк в інтерв’ю TVLine заявляла, що вона не має нічого проти сцен сексу в кіно за умови, що це необхідно для історії.

В основу «Фатального зв’язку» лягла однойменна документальна книга Джо Шаркі, написана в 1993 році. Книга, в свою чергу, розповідає реальну історію про молодого агента ФБР, який завів роман з незаможної жінкою, яка виступає його головним інформатором. У підсумку ця любовна інтрига вилилася в катастрофу, яка потрясла ФБР. Горе-агент став першим співробітником ФБР, який був звинувачений у вбивстві.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...