Емілію Кларк змушували роздягтися на камеру

Британська актриса Емілія Кларк, відома за роллю Дейенеріс Таргаріен в серіалі «Гра престолів», заявила, що її намагалися примусити до зйомок оголеною.

Про це вона розповіла на подкасті Armchair Expert. За словами артистки, їй запропонували роздягнутися для сцени в якомусь проекті, не обговоривши цього заздалегідь. Коли вона відмовилася, її спробували переконати словами

«Ти ж не хочеш розчарувати фанатів «Гри престолів». «І я сказала: «Ідіть ви до біса», — підкреслила Кларк. Актриса також поділилася відчуттями від зйомок перового сезону «Гри престолів», коли їй дуже часто доводилося роздягатися перед натовпом людей.

«До цього я ніколи не була на знімальному майданчику такого великого проекту, я всього два рази була на зйомках, а тепер я на майданчику абсолютно гола з усіма цими людьми, і я не знаю, що мені потрібно робити, і що від мене очікують, чого ви хочете, чого хочу я», — поділилася Кларк.

Вона додала, що плакала в туалеті між зйомками. За її словами, їй дуже допоміг Джейсон Момоа, який зіграв у серіалі Кхала Дрого, — актор допоміг їй зрозуміти, що вона сама може встановлювати свої правила.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...