Ембер Херд звинуватила Джонні Деппа в жорстокому поводженні з тваринами

За словами міс Херд, її колишній чоловік клав собачок в мікрохвильовку і всіляко піддавав їх життя небезпеці.

Триває судовий розгляд між Джонні Деппом і Ембер Херд. Друге засідання принесло нам нові факти і свідчення обох сторін. Колишня кохана актора, 34-річна Ембер Херд, поділилася з судом новими і дуже страшними подробицями їхнього спільного життя. Так, наприклад, вона звинуватила колишнього чоловіка в тому, що він жорстоко ставився до її собачок — йоркширських тер’єрів. За словами адвокатів Ембер Херд, Джонні Депп знущався над песиками. Він залишив пакетик з наркотиками не просто на видному місці, а в прямій доступності для собачок. І одного разу тер’єр на прізвисько Бу дістався до цього пакетика, проковтнув величезний шматок канабісу та був в небезпеці.

«Міс Херд стверджує, що щеня проковтнуло 28 г канабісу. Ембер переживала, що у Бу через це буде мозкова травма», — розповіла адвокат Ембер Херд Саша Васс.

Крім цього вона розповіла, що Джонні Депп погрожував викинути собачку з машини під час руху і навіть клав вихованців Ембер в мікрохвильовку, щоб пожартувати над нею і собачками.

«Містер Депп був абсолютно несамовитий після кокаїну і віскі, коли до нього приїхала машина, щоб відвести його на знімальний майданчик. Він наполягав, щоб з ним поїхали міс Херд і її собака Пістол. По дорозі містер Депп курив і поводився агресивно. Він схопив собаку і висунув її з вікна, почавши вити», — повідомила адвокат.

У відповідь Джонні заявив, що це просто вигадки Ембер і її адвокатів, але підтвердив, що дійсно клав собачку в мікрохвильовку. За словами актора, він дійсно просто хотів пожартувати. У суді також були показані фотографії, на яких Джонні Депп лежить на підлозі без свідомості, а також знімки його наркотиків і алкоголю. Джонні не заперечує, що вживав кокаїн, а ще — розповідає, що і Ембер була не проти зробити собі доріжку-другу.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...