Ембер Херд зізналася, що била Джонні Деппа

У Мережі з’явився запис розмови між акторами і екс-подружжям Джонні Деппом і Ембер Херд.

Телефонну розмову опублікувало видання Daily Mail.

В оприлюдненому аудіозаписі актори згадують відразу кілька сварок — в тому числі, на думку видання, конфлікт, що розгорівся через місяць після весілля в Австралії, в ході якого Депп втратив кінчик пальця на руці (його потім пришили).

На записі Херд дорікає Деппа в небажанні вирішувати конфлікти, «Ну, коли ми в літаку, я не можу піти». — «Ні, і ти б’єш у відповідь». — «Я тебе штовхнув», — відповідає Депп. Далі він згадує, як вона кричала на нього, Херд відповідає: «Я не почала кричати, поки ти не сказав всю цю *****. Ти дражниш звіра, неважливо, наскільки він доброзичливий, це не круто».

Потім Депп нагадує, що Херд кидала в нього вази і кухонне приладдя; вона не заперечує. «Єдиний раз, коли я кидав у тебе щось, це коли ти, чорт візьми, жбурляла в мене алюмінієві банки в Австралії», — відповідає Депп. Він згадує, що під час сварки напередодні вона вдарила його кулаком в щелепу, Херд заперечує, що саме кулаком: «Мені шкода, що я не дала тобі хорошого ляпаса, але я вдарила тебе рукою, а не кулаком … Мені шкода, що я так вдарила тебе. Але я не била кулаком».

«Після того як ти почала застосовувати силу, я написав Тревісу, попросив його піднятися, тому що я не хотів, щоб щось сталося», — додав Депп. Кого саме він має на увазі — невідомо, пише nv.ua.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...