Ембер Херд наполягає на тому, щоб Джонні Депп пройшов психіатричну експертизу

Після того, як Ембер Херд звинуватила Джонні Деппа в домашньому насильстві і розлучилася з ним, актор намагається відновити свою репутацію.

Він довго уникав зустрічей з колишньою дружиною, після чого сам подав на неї до суду, звинувативши в зраді.

В середині жовтня Депп погодився з вимогою колишньої дружини надати суду дані про своє лікування від алкогольної та наркотичної залежності до 15 листопада. Саме з нею актриса пов’язує неадекватну поведінка і насильство з боку Деппа. Ембер Херд вирішила не обмежуватися доказами залежності колишнього чоловіка. Вона попросила суд змусити Джонні Деппа пройти психіатричну експертизу, щоб поставити під сумнів його поточний психічний стан.

Ембер впевнена, що артист як і раніше зловживає наркотичними речовинами: «Відносини Джонні з реальністю коливаються в залежності від його взаємодії з алкоголем і наркотиками. Як параноя Джонні, його помилки і агресія збільшилися протягом наших відносин, так і моя обізнаність про його тривале зловживання наркотиками продовжує зростати».

Адвокати Джонні Деппа впевнені, що Ембер Херд втручається в особисте життя актора. Вони також заявляють, що нинішній важкий психічний стан актора не міг стати причиною можливих сварок і рукоприкладства, які нібито відбувалися кілька років тому.

«Це справа про наклеп, в якому містер Депп не стверджує, що не страждає яким-небудь психічним розладом. Таким чином, психічний стан пана Деппа не є «спірним», і, відповідно, проводити експертизу немає ніяких підстав».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...