Ельзі Патакі довелося лізти через вікно машини, рятуючись від повені

Нещодавно дружина Кріса Хемсворта, Ельза Патакі, поділилася в своєму Instagram відео з дорожнім пригодою. Актриса, яка живе з чоловіком в австралійському Байрон-Бей, застрягла в машині посеред наводненої місцевості.

«Ось що можуть зробити два дні дощів», — зазначила Ельза. Актриса деякий час вагалася, але врешті-решт вирішила вибратися через вікно.

«О боже, о Боже, що робити ?! Єдиний вихід — у вікно», — підписувала свої публікації Ельза. У підсумку вона успішно вибралася з машини і попрямувала до своїх дітей, які стояли на ще не сильно затопленій місцевості.

Незважаючи на непередбачуваність природних і стихійних явищ в Австралії, Ельза, Кріс і троє їхніх дітей обожнюють це місце. Патакі вирішила переїхати на батьківщину чоловіка, щоб бути ближче до природи і вберегти дітей від всюдисущих папараці, але за це їй довелося пожертвувати кар’єрою.

«Моя донька почала боятися фотографів. І ми вирішили, що так жити не можна, тому що ти закриваєшся в своєму будинку. А я люблю природу, люблю бути на вулиці, і я хотіла, щоб наші діти мали таку свободу. Тому ми переїхали. Але, зробивши цей крок, я віддалилася від улюбленої справи — акторської роботи. Це була сильна зміна. Але я стала матір’ю, що, мені здається, найприголомшливіша річ на світі,» — поділилася Ельза.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...