Ельза Патакі розповіла про подробиці розставання Ліама Хемсворта і Майлі Сайрус

Розставання Майлі Сайрус і Ліама Хемсворта стало несподіванкою не тільки для фанатів, а й для близьких пари. 10 років відносин, раптові перерви, весілля — все це разом з ними переживали і їх рідні.

Родичі Ліама багато років спілкувалися з Майлі, взяли її в сім’ю. Але коли вони дізналися про зраду, відвернулися від неї. Днями з цього приводу висловилася Ельза Патакі, дружина Кріса Хемсворта, на прес-конференції в Мадриді.

«Брат мого чоловіка … Після десяти років стосунків, за якими ви всі спостерігали, Ліам трохи засмучений, але добре справляється. Він сильний хлопець і заслуговує самого кращого. Я думаю, він заслуговує набагато кращого», — зазначила Ельза.

Відомо, що після розставання Ліам поїхав до брата в Австралію. У Кріса і Ельзи в Байрон-Бей великий будинок на узбережжі, в якому вони живуть з трьома дітьми.

«В сім’ї ми завжди знаходимо підтримку. Ліам приїхав до Кріса, щоб заповнити сили», — сказала дружина Кріса Хемсворта.

Раніше Ельза дружила з Майлі. Три роки тому вони навіть зробили однакові татуювання. Однак після такого вчинку співачки Ельза припинила спілкування з нею.

Ліам Хемсворт вже знайшов собі нову дівчину в Австралії. Він зустрічається з молодою австралійської актрисою Медісон Браун. Майлі Сайрус, в свою чергу, закрутила роман з поп-виконавцем Коди Сімпсоном.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...