Елтон Джон врятував життя Емінему

Епізод описаний у автобіографічній книзі «Не боюся: Еволюція Емінема».

Відомий американський репер Емінем, дочка якого нещодавно розповіла про стосунки з ним, вирішив сам поділитися подробицями свого життя.

У автобіографічній книзі «Не боюся: Еволюція Емінема», уривки якої наразі з’явились у виданні Daily Mail, детально описуються події, як виконавець ледь не помер від передозування знеболювальними, і за допомогою звернувся до британського музиканта Елтона Джона, пише tsn.ua.

Так, стало відомо, що 2007 року Емінем був госпіталізований у вкрай важкому стані через передозування сильнодіючим знеболювальним «Вікодин». Відзначається, що він «прийняв дозу, яка дорівнювла чотирьом пакетам героїну».

Після двох випадків рецидиву під час лікування залежності він вирішив звернутися за допомогою до Елтона Джона, який на той момент вже майже 30 років не вживав наркотичні речовини.

«Будучи колегою та суперзіркою з тверезістю майже 30 років, Елтон Джон був ідеальним наставником, щоб допомогти йому», — йдеться у виданні.

Зазначається, що артисти щотижня спілкувалися один з одним і в результаті стали близькими друзями, якими є і наразі, незважаючи на нібито гомофобну лірику Емінема.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...