Елтон Джон розповів, що Майкл Джексон був по-справжньому психічно хворий

Зовсім скоро в продаж надійде автобіографічна книга Елтона Джона «Я — Елтон Джон». Книга оповідає про рок-н-рольну молодість, приголомшливий успіх і, нарешті, любов.

Не обійшлося без історій про інших зірок, яких Елтон зустрічав на різних етапах своєї кар’єри. Однією з найяскравіших зустрічей, описаних в книзі, було знайомство з Майклом Джексоном. Вони були знайомі з тих пір, як Майклу виповнилося 13-14 років, і Елтон описує його як «саму чарівну дитину, яку тільки можна уявити». На самому початку кар’єри Майкла між ними були дружні і довірчі відносини, але з ростом популярності Джексон почав замикатися в собі: «Однак у якийсь момент він почав ізолювати себе від світу і реальності, як це робив Елвіс Преслі».

Елтон розповів про епізод, коли на сімейній вечірці Джексон, замість того, щоб спілкуватися зі своїми ровесниками, пішов грати з сином економки, тому що просто «не міг впоратися з дорослою компанією».

Також Джон поділився своєю думкою: «Бог знає, що творилося у нього в голові, і бог знає, якими препаратами його накачували. Але кожен раз, коли я бачився з ним в останні роки, я розумів, що бідолаха зовсім втратив голову. У прямому сенсі слова. Він був по-справжньому психічно хворий, і перебувати з ним було неприємно».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...