Елтон Джон розказав про дружбу з Майклом Джексоном

Британський виконавець Елтон Джон продовжує випускати в світ шокуючі подробиці своєї дружби зі знаменитостями світового рівня. На цей раз 72-річний чоловік розказав в автобіографічній книзі «Я» («Me») про спілкування з американським поп-співаком Майклом Джексоном.

За словами Елтона, він знав короля поп-музики з підліткового віку. Він описав Майкла, як найчарівнішу дитину в світі, але з роками артист почав віддалятися від нього та соціуму взагалі, що дуже сильно турбувало людей з його оточення, пише lux.fm.

На думку британця, це сталося через психологічні проблеми Джексона, з якими він боровся протягом останніх років свого життя.

— В якийсь момент він почав ізолювати себе від світу і від реальності, як це колись зробив Елвіс Преслі. Ніхто не знав, що відбувалося в його голові, і які ліки він приймав за рецептом лікаря, але кожного разу після нашої зустрічі я думав, що в нього поїхав дах. Він був дійсно психічно хворою та дуже тривожною людиною, – зізнався Елтон.

Виконавець пригадав одну зі своїх вечірок, на яку запросив Джексона. Саме тоді він помітив, що поп-зірка тримається осторонь та намагається уникнути спілкування з дорослою аудиторією.

Джон сказав, що весь вечір Майкл нічого не їв, а потім його помітили з домробітницею та її 11-річним сином. З того часу дружба між двома знаменитостями зійшла нанівець.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...