Елізабет Бенкс розповіла про сурогатне материнство

Елізабет Бенкс дала інтерв’ю, в якому розповіла, як стала мамою за допомогою сурогатного материнства.

Актриса заявила, що пішла на цей крок через проблеми з безпліддям. Бенкс відчуває осуд з боку громадськості за те, що народила не сама. Елізабет зазначила, що не зобов’язана виправдовуватися перед тими, хто не розуміє її вчинку. Вона також вдячна за те, що ця історія може допомогти комусь бути менш самотнім.

«Люди судять мене і не розуміють мого вибору. Але не думаю, що я повинна всім щось пояснювати. Якщо моя історія допомагає комусь відчувати себе менш самотнім, я вдячна за це».

При цьому мама двох дітей успішно будує кар’єру — знімається в кіно і сама виступає режисером. Нещодавно вона закінчила роботу над новими «Ангелами Чарлі». За словами Бенкс, вона не боїться поєднувати материнство і кар’єру. Елізабет навіть привертає до процесу зйомок своїх дітей.

«Мені подобається залучати дітей в роботу. Я не боюся здатися їм працюючою матір’ю. Моя мама теж працювала, і вона прищепила мені неймовірну трудову етику. На знімальному майданчику у мене відкрита політика щодо виховання дітей, я не відділяю їх від роботи. Це все старі стереотипи. Я беру синів на зйомки і показую іншим жінкам, що так можна і що це нормально. Я відкидаю всі правила, тому що хочу бути зі своїми дітьми».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...