Елізабет Бенкс прикинулася вагітної, щоб привернути увагу фанатів

Знаючи, яку увагу публіки привертає зоряна вагітність, актриса Елізабет Бенкс вирішила ще раз нагадати своїм передплатникам в Instagram про вибори, виклавши фотографію з круглим животом.

Як пояснила Бенкс, вона просто з’їла «тонну пасти і морозива».

Всі питають, як таке вийшло, тому я хочу офіційно заявити, що все почалося після того, як я вирішила віддати свій голос за Джо Байдена і Камалу Харріс, і потім з’їла тонну тальятелле і ще морозиво, — написала вона в мікроблозі. Раніше актриса опублікувала відео, в якому постала в масці з написом «голосуй» і розповіла, що вже проголосувала на достроковому голосуванні.

І хоча Бенкс легковажно пожартувала на тему вагітності, в інтерв’ю вона зізнавалася, що відчуває себе засуджуваній через те, що її діти з’явилися за допомогою сурогатної матері. Разом з чоловіком Максом Хандельманом вона виховує двох синів — 9-річного Фелікса і 7-річного Магнуса.

Мені здається, мене все ще засуджують за те, що я зробила, люди не розуміють мій вибір. Але я вважаю, що не зобов’язана нікому нічого пояснювати. І якщо комусь від моєї історії стане легше і вони відчують, що вони не одні такі, я буду рада, — сказала Бенкс в інтерв’ю журналу Porter.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...