Ель Фаннінг розповіла, як готувалася до акторській кар’єрі

У жовтні на екрани вийде казка «Малефісента: Володарка тьми», в якій роль принцеси Аврори зіграла 21-річна актриса Ель Фаннінг.

Напередодні прем’єри Фаннінг дала інтерв’ю виданню «7днів», в якому розповіла, що акторську професію обрала через свою сестру: Дакота отримала першу роль в 5 років, і батьки дівчаток вирішили поводити по кастингах і молодшу дочку Ель.

«Ми з сестрою вічно розігрували в будинку якісь вигадливі сцени, — згадує Фаннінг. — Придумували самі сценарій і ретельно відпрацьовували. Прямо до найдрібніших деталей. Наприклад, сцени з пологами … Я зображувала немовля, що з’являється на світ … Загалом, безумство. Але робили це все для себе. Ніколи не було так: «Мама, тато, сядьте і подивіться на наше уявлення!» Ось тільки співала і танцювала я одна. Дакота в цьому участі не брала. Навпаки, страшно злилася і намагалася мене заткнути коли я її діставала своїми пісеньками — я занадто голосно, на її думку, орала. Знаєте, я завжди була гіперактивна і жвава особа. І зараз, власне кажучи, залишилася такою».

В цьому році Ель була членом журі Каннського кінофестивалю — вперше така честь була надана такій молодій артистці. За її словами, запрошення судити конкурсантів престижного огляду вона отримала не стільки за юний вік і більш свіжий погляду на кінематограф, скільки через наявність у неї доволі значної фільмографії.

«Хоч я і зовсім молода, але досвіду вже багато в кіно, — пояснює актриса. — На стількох майданчиках з такими акторами і режисерами побувала, дечого навчилася. Але, звичайно, конкурсні фільми я намагалася дивитися очима глядача мого віку. Я ніколи не намагалася дистанціюватися від свого покоління, зробити вигляд, ніби не належу до тих, хто захоплюється серіалами і дивиться кіно на комп’ютерах. Справа в тому, що мої друзі в основному зі школи і не мають відношення до кіноіндустрії. Тому я чудово знаю, що їм цікаво. Головне — залишатися собою і щиро реагувати на те, що бачиш».

Актриса намагається не афішувати своє особисте життя, але останнім часом в пресі все частіше з’являються чутки про її роман з Максом Мінгеллою, у якого вона знімалася в стрічці «За мрією». Проте Фаннінг стверджує, що поки ще занадто молода для серйозних стосунків.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...