Едді Редмейн підтримав Джоан Роулінг після скандалу з трансгендерами

Едді Редмейн висловився проти цькування Джоан Роулінг в Мережі, але при цьому зазначив, що не підтримує «трансфобні» коментарі.


У новому інтерв’ю Daily Mail Едді сказав, що його стривожили шпильки і жорстокі жарти на адресу Джоан.

Це абсолютно огидно, — зазначив він. Але не менш огидними актор вважає злісні коментарі на адресу трансгендерів.

Хтось знущається над Джоан, а хтось точно так же знущається над транс-людьми в Інтернеті, це дуже руйнівно, — сказав Едді.

Редмейн зіграв роль трансгендерною жінки в фільмі 2015 року «Дівчина з Данії» і був номінований на «Оскар» за цю роль. Він каже, що у нього багато трансгендерів серед друзів і колег, які «борються за свої права і щодня стикаються з дискримінацією». Зараз Едді знімається в третій частині «Фантастичних тварюк», сценарій якої, як і попередніх частин, написала Роулінг.

Раніше на підтримку Джоан висловився виконавець ролі Хагріда Роббі Колтрейн. Колтрейн вважає, що Джоан має право на свою думку і що воно не образливо.

Я не думаю, що вона говорить якісь образливі речі. Я не знаю, чому, але нинішнє покоління прямо шукає, на що б образитися. Я кажу, як сварливий старий, але я просто вважаю, що пора вже подорослішати і перестати цим страждати,- сказав актор.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...