Джордж Лукас замінить Кетлін Кеннеді на посту президента Lucasfilm

За кілька років на чолі студії Lucasfilm Кетлін Кеннеді не зуміла завоювати значної підтримки з боку фанбази «Зоряних воєн».

Опинившись під крилом Disney, Lucasfilm і Кеннеді випустили успішний фільм «Пробудження сили», але подальші повнометражні проекти в рамках франшизи вийшли не такими однозначними. У зв’язку з цим YouTube-блогер Overlord Doomcock поділився інсайдерською інформацією про можливий відхід Кеннеді і повернення на її пост Джорджа Лукаса.

Overlord Doomcock обмовляється, що до цих даних варто поставитися лише як до слуху, але справа нібито в тому, що сам Лукас відчайдушно бажає повернутися до «Зоряним війнам», щоб «врятувати» проект усього свого життя. У той же час Disney всерйоз розглядає варіант із затвердженням Лукаса на посаді президента Lucasfilm, але кінематографіст погодився б на це тільки за певних умов. За словами Overlord Doomcock, Лукас на пропозицію Disney відповів приблизно так:

«У мене є чотири непохитних вимоги. Вимога 1. Я створю власну трилогію сіквелів. Вимога 2. Я отримую повну творчу владу до тих пір, поки сам не вирішу передати її комусь іншому. Вимога 3. Кетлін Кеннеді йде. Вимога 4. Disney погоджується ніколи не втручатися в оригінальну трилогію, залишаючи її недоторканною».

Звичайно, це не пряма цитата Лукаса, а скоріше додумана частина історії, заснованої на чутках. Проте Overlord Doomcock допускає, що керівництво Disney дійсно готове задовольнити побажання 76-річного Лукаса, повернувши йому кермо влади у всесвіті «Зоряних воєн».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...