Джонні Депп виграв суд проти колишньої дружини Ембер Херд

Голлівудський актор Джонні Депп виграв суд проти колишньої дружини Ембер Херд.

Суд частково задовольнив клопотання зірки, який звинуватив екс-дружину у брехні про пожертвування грошей на благодійність. Йдеться про 7 млн ​​доларів, які актриса отримала після розлучення.

Раніше Лондонський суд відмовив актору Джонні Деппу в апеляції за позовом до видання The Sun про наклеп. Раніше зірка кіно стверджувала, що поширювані ЗМІ повідомлення про те, що він нібито бив свою колишню дружину Ембер Херд, є помилковими. Проте, він так і не зміг спростувати ці дані.

Адвокат Деппа Джоел Річ зазначив, що рішення лондонського суду в команді артиста називають спірним. Тепер актор має намір надати «незаперечний доказ своєї правоти» американському суду, передає Deadline.

Що стосується сторони Херд, то там задоволені рішенням суду по Деппу. При цьому заяви юристів Джонні про нові докази адвокати Херд назвали «стратегією для преси».

У 2018 році журналіст Ден Вуттон опублікував в The Sun статтю, в якій говорилося, що Депп робив численні акти фізичного насильства по відношенню до Херд. В результаті Депп подав позов. Однак за підсумками розгляду суд прийшов до висновку, що 12 з 14 епізодів домашнього насильства дійсно мали місце. З рішенням суду пов’язують відсторонення Деппа від ролі темного чарівника Геллерта Грін-де-Вальда у фільмі «Фантастичні тварини і де вони мешкають — 3».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...