Джонні Депп подає в суд на Ембер Херд

57-річний Джонні Депп має намір знову подати в суд на екс-дружину Ембер Херд, яка звинуватила актора в рукоприкладстві.

Про це повідомляє The Daily Mail. Слухання у гучній позовом на адресу колишньої дружини і британського видання The Sun, яке артист звинувачує в наклепі, не так давно відбулися в Лондоні. Судді поставили процес «на паузу», щоб прийняти остаточне рішення.

Судячи з усього, Депп вирішив, що очікування може затягнутися, тому подав ще один позов в Сполучених Штатах. Зараз адвокати готують чергове звинувачення на адресу американської газети Washington Post, в якій вийшла колонка Херд, де та висловилася про домашнє насильство. У своїй замітці вона не називала імен, однак себе в ній позначила «жертвою».

«Схоже, Джонні не зупиниться ні перед чим, щоб розтоптати її. Незалежно від того, який результат справи Деппа проти The Sun, Ембер готується до другого раунду, але якщо Джонні виграє справу проти The Sun, тоді все це буде тривати довгі роки», — цитує Mail джерело, наближене до екс-дружині Деппа.

Нагадаємо, зірки розв’язали «війну», коли в 2016 році Ембер Херд подала на розлучення, звинувативши Джонні Деппа в рукоприкладстві. Актор же дотримується цілком протилежної версії і готовий відстоювати свою позицію в суді.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...