Джонні Депп надав докази того, що Ембер Херд його била

56-річний Джонні Депп продовжує наполягати на тому, що колишня дружина його била. Нещодавно стало відомо, що актор готовий надати суду обіцяні докази проти Ембер Херд.

Видання Daily Mail опублікувало розшифровки уривків двогодинного запису, який було зроблена на телефон Ембер за згодою обох сторін. В ході цієї записаної неформальній терапевтичної сесії подружжя з’ясовували відносини і розбирали свої проблеми. І судячи з цих записів, задовго до звинувачень у домашньому насильстві Джонні сам не раз ставав об’єктом неабиякої агресії з боку дружини, яка, за власним же визнанням, має схильність впадати в лють і втрачати контроль над собою.

Джонні: «Я люблю тебе. І я не хочу від тебе йти. Не хочу ні до чого примушувати. Не хочу, щоб ти зникала з мого життя. Я просто хочу спокою. Якщо дійде до рукоприкладства, нам доведеться розлучитися. Доведеться бути на відстані один від одного — на годину, на десять годин або на день. Як того вимагатимуть обставини. Тому що ніякого фізичного насильства бути не повинно».

Ембер: «Я згодна з приводу фізичного насильства. Але розлучатися на день, брати відгул від нашого шлюбу … «

Джонні: «Ні, ні, я маю на увазі, що ми повинні взяти стільки часу на перерву, скільки знадобиться — тобі чи мені — для того, щоб дати можливість ситуації утрясти. Щоб ми ненароком не повбивали один одного, або не розбіглися назовсім. Так що завгодно — в разі, якщо сварка загостриться до межі, коли залишиться місце лише образам і фізичному насильству».

Ембер: «Я не можу обіцяти, що буду ідеальною. Я не можу обіцяти, що до рукоприкладства більше не дійде. Господи, іноді я впадаю в таке сказ, що просто втрачаю контроль над собою. Я обіцяю тобі, що я зроблю все, щоб змінитися. Обіцяю. Я не буду розкидатися словами на кшталт «розлучення». Я не скажу слово «розлучення» до того часу, поки я дійсно не матиму це на увазі».

В ході обговорення якогось конкретного випадку Ембер підтвердила, що дійсно вдарила Джонні по обличчю, і саркастично зауважила йому, що цей ляпас не дотягує до справжнього удару кулаком:

Джонні: «Ти врізала мені по обличчю».

Ембер: «Не врізала я тобі. Вже вибач, що я не заїхала тобі по обличчю як слід. Я вдарила тебе, а не побила. Ти не побитий».

Джонні: «Не треба мені розповідати, що я повинен відчувати, коли мене б’ють».

Ембер: «Та нічого, ти-то різницю знаєш, ти в купі лайок брав участь. Це не побиття. Вибач, що вдарила тебе. Але я тебе не била. Я не знаю, яке саме рух зробила моя рука, але ти в повному порядку. Я не ображаю тебе, не б’ю, я тебе вдарила і все».

Всі розбіжності з дружиною Джонні вирішував єдиним доступним йому способом — тікав від сварки. Чим страшно дратував дружину — вона вважала, що це прояви незрілості. Її не влаштовував «чоловік на вихідні», який розлучався з нею після кожної сварки.

Ембер: «Ти така дитина!»

Джонні: «Тому що ти починаєш розпускати руки?»

Ембер: «Так, я починаю …»

Джонні: «Ось тому я швидко звалив звідти».

Ембер: «Так, звалив. Правильно зробив. Подвиг здійснив. Знаєш що? Ти просто молодець, ти чудовий. Кожен раз ти знаходиш якийсь привід, щоб змитися. Навіть, коли не доходить до рукоприкладства, ти, весь такий чудовий, що робиш? Тікаєш геть. І ти можеш помітити мені у відповідь, що ніколи не ображав мене. Але як назвати те, що ти робиш? Це типу менше образу? Ти дитина. Лицеміре. Ти нічого не робиш. Ти чекаєш від людей того, що сам їм не в змозі дати».

Джонні: «Я поїхав минулої ночі — чесно, клянусь тобі — бо просто не міг винести думки про те, що ми піддамо один одного ще більшому насильству. Тому що якби ми продовжили, це все перетворилося б у щось погане … Дитинко, я тобі вже одного разу це говорив. Я до смерті боюся, що ми тут влаштуємо місце злочину».

Ще, як з’ясувалося, в заміжжі Ембер любила метати предмети в чоловіка. У хід йшли сковорідки, каструлі, вази, пивні банки. З цих токсичних відносин Ембер, як ми пам’ятаємо, вирішила вийти жертвою, звинувативши Деппа в рукоприкладстві. Тоді Джонні і Ембер вдалося домовитися і не доводити справу до суду: актор виплатив колишній дружині $ 7 мільйонів, які вона цілком пожертвувала на благодійність. Однак близько року тому Депп подав позов про наклеп, щоб змусити колишню заплатити 50 мільйонів доларів. Адвокат Джонні Деппа зазначив, що ці записи і є доказом того, що Херд брехала, називаючи себе жертвою домашнього насильства.

«Ці записи, що містять визнання Ембер Херд в рукоприкладстві, ще більше викривають її містифікацію про домашнє насильство», — цитує Daily Mail адвоката Деппа.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...