Джолі розповіла, чому розлучилася з Бредом Піттом

Американська актриса Анджеліна Джолі в інтерв’ю журналу Vogue розповіла про причини розлучення з Бредом Піттом.

«Я розлучилася з ним заради благополуччя моєї сім’ї. Це було правильне рішення», — сказала Джолі, вказавши, що має на увазі своїх дітей.

Джолі висловила жаль, що мовчала під час шлюборозлучного процесу. Цим скористалися журналісти, а її діти читали брехню про себе. Зараз актриса регулярно нагадує їм, що вони повинні «думати своєю головою». Насправді, кожен з них дуже хоробрий і дуже сильний», — зізналася зірка кіно.

Джолі відзначає, що в її будинку кожна дитина — повноцінний член сім’ї, і кожен з них пройшов прекрасний шлях для того, щоб знайти родину.

«Важливо відкрито говорити про все це, ділитися з дітьми. «Усиновлення» і «дитячий будинок» — це позитивні слова в нашій родині. Моїм прийомним дітям я не можу розповісти про вагітність, але можу поділитися з ними масою деталей про ту подорож, яку я проробила, щоб знайти їх, і про те, що я відчула, коли вперше подивилася кожному з них в очі », — розповіла Анджеліна .

Джолі і Пітт розлучилися в 2016 році після двох років шлюбу і майже десяти років стосунків. У пари шестеро дітей. Троє з них — прийомні. Після завершення шлюборозлучного процесу актриса прибрала з свого прізвища приставку Пітт, а також заявила про намір виїхати з США, коли діти стануть повнолітніми.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...