Джолі не дає дочці-трансгендеру бачитися з Бредом Піттом

Після офіційного розлучення Анджеліна Джолі і Бред Пітт продовжують з’ясовувати стосунки. Нагадаємо, що артисти так і не вирішили питання про опіку над дітьми.

Велику частину часу діти проводять з матір’ю, проте Бред за рішенням суду може безперешкодно з ними спілкуватися. Раніше спадкоємці артистів часто приїжджали в будинок Пітта на вихідні і свята, однак стало відомо, що Анджеліна Джолі заборонила своєї дочці Шайло відправитися до батька на прийдешні свята.

Відзначимо, що Шайло і Бред дуже близькі і спілкуються по телефону майже кожен день. Шайло, яка з недавніх пір змінила стать і стала Джоном, мріяла провести Різдво з батьком, проте її планам не судилося збутися. Пітт теж хотів провести свято з донькою, проте Джолі вирішила, що на Різдво Шайло повинна залишитися зі своїми братами і сестрами.

«Бред в люті, що Анджеліна блокує його спроби побачити Шайло. Енджі заявила дочці, що їй не можна розлучатися з братами і сестрами, і вони будуть або в Європі всією сім’єю, або вдома в Лос-Анджелесі», — розповів інсайдер порталу Radar.

Поделитесь в соц сетях!

Загрузка...
Loading...