Джоді Комер з «Вбиваючи Єву» розкритикували в соцмережі через бойфренда

Зірка «Вбиваючи Єву» Джоді Комер зіткнулася з критикою з боку фанатів через те, що вона зустрічається з хлопцем, який підтримує президента США Дональда Трампа.

Бойфренд Джоді — чемпіон по лакроссу Джеймс Берк.

Все почалося з того, що Джоді опублікувала спільну селфі з коханим. Актриса не очікувала, що невинне фото викличе такий шквал критики — все через те, що Берк — республіканець.

У серіалі «Вбиваючи Єву» Джоді грає бісексуалку Вілланель. Крім того, актриса публічно підтримує права ЛГБТ і рух Black Lives Matter, що, на думку користувачів, розходиться з переконаннями консервативних прихильників республіканської партії. Нагадаємо, Трамп уже виступав проти протестувальників під гаслом Black Lives Matter, а також скасував заходи щодо захисту прав ЛГБТ, введені його попередником Бараком Обамою.

«Ти не можеш грати гея і зустрічатися з республіканцем», «Джоді зустрічається зі прихильником Трампа, в той час як грає ЛГБТ-персонажа … Це не тільки неправильно, але й огидно», — пишуть в коментарях користувачі.

Раніше Джоді розповідала, що саме через такі ситуації вона хоче перестати користуватися соцмережами. Актриса зізналася, що «зациклюється» на негативних коментарях і не може перестати їх читати.

«Поки я не візьму себе в руки і не навчуся пропускати негативні коментарі, я краще утримаюсь від соцмереж. До того ж я не зовсім розумію, для чого я ними користуюся. Мені не дуже хочеться займатися самопіаром», — зазначила актриса.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...