Джилліан Андерсон зізналася, що відмовилася зніматися в новому серіалі

Актриса не розгледіла нічого путнього в сценарії серіалу, тому вирішила без жалю викинути його. Пізніше Пітер Морган умовив її ще раз прочитати сценарій, буквально діставши його з відра для сміття.

«Піту буквально довелося дістати сценарій з кошика зі сміттям. Він прочитав його і був у захваті. Потім він сказав мені: «Ти божевільна. Ти багато втратиш, якщо не зіграєш в цьому серіалі». Після цього я прочитала текст знову, і на цей раз історія здалася мені дуже кумедною».

Актриса додала, що після цього її колега не упускає можливості нагадати їй, кому вона зобов’язана своїм успіхом. Екс-зірка «Секретних матеріалів» заявила, що зйомки в «Статевому вихованні» відбилися і на те, як вона спілкується з власними дітьми. Джилліан Андерсон заявила, що періодично задає своїм дітям питання, на які б раніше не зважилася.

«Мені здається, у мене досить добре окреслені межі у відносинах з моїми дітьми. Правда, з тих пір як я граю Джин, я почала задавати недоречні запитання. Так чи інакше Джин присутня в моїй свідомості. Час від часу вона раптом дає про себе знати і каже моїми устами такі речі, яких ще пару років тому я б ні в якому разі не сказала».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...