Джіджі Хадід розповіла про булінг на початку кар’єри

24-річна Джіджі Хадід стала головною героїнею нового номера журналу i-D magazine.

У бесіді з журналістами зірка згадала саме початок своєї модельної кар’єри, а також зізналася, що потрапила в індустрію багато в чому завдяки Жан-Полю Готьє. Джіджі розповіла, що більшість дизайнерів і директорів з кастингу відмовляли їй в роботі через занадто спортивне та рельєфне тіло:

«На самому початку мого шляху багато хто були незадоволені вигинами м’язів, які з’явилися у мене після занять волейболом. Однак я щиро любила своє тіло в той момент. Я розуміла, як багато роботи треба було, щоб відточити ті самі вигини. Тепер я сумую за своєю колишньою фігурі. У той час люди були дуже жорстокі і могли сказати, що моє тіло просто не підходить для роботи на подіумі», — розповіла вона.

Джіджі зізналася, що до цього дня дуже вдячна Готьє за те, що він пішов проти думки більшості дизайнерів і все-таки дав їй шанс. Хадід згадала, що маестро запросив її взяти участь в показі своєї весняно-літньої колекції в Парижі в 2015 році, — саме цей момент і став поворотним в її кар’єрі:

«Жан-Поль не намагався одягнути мене в речі, які б по максимуму приховували моє тіло і його рельєфні вигини. Раніше інші дизайнери вже запрошували мене брати участь в своїх шоу, проте завжди намагалися підібрати для мене вбрання, яке закривало б моє тіло. Тільки Готьє захотів, щоб я по-справжньому блищала на подіумі. Це дуже багато значило для мене як для молодої моделі»

Джіджі Хадід додала, що Жан-Поль поводився подібним чином і з багатьма іншими людьми, чия зовнішність не відповідала загальноприйнятим модельним стандартам. Джіджі також назвала Готьє не тільки приголомшливим дизайнером, а й справжньою особистістю.

У цій бесіді Джіджі Хадід поділилася думками про своє майбутнє. Дівчина розповіла, що мода завжди буде в її серце, однак зазначила, що через кілька років може запросто піти з індустрії.

«Я дорослішаю і замислююся, що коли-небудь заведу сім’ю. Не знаю, чи залишуся я в моделінгу в такому випадку. Я люблю свою роботу, і вона робить мене щасливою. Але хто знає? Може, в майбутньому я на повну котушку захопився цим», — поділилася Хадід.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...