Дженніфер Еністон відновила свою ворожнечу з Джолі

Схоже, американська акторка Дженніфер Еністон не забула про те, як безсоромно Анджеліна Джолі відбила в неї чоловіка, адже наразі зірка серіалу «Друзі» робить все, аби зіпсувати репутацію колишньої суперниці. Принаймні, так стверджує близьке до ситуації джерело.

Повідомляється, що після відновлення дружніх стосунків з екскоханим Бредом Піттом 50-річна знаменитість почала використовувати цей зв’язок, щоб помститися Джолі.

За словами інсайдера, Дженніфер не перестає хвалитися всім довкола, що поруч з нею Бред відчуває себе набагато щасливішим, тому що нарешті зміг вирватися з-під тиску Анджеліни.

— Бред багато розповідав їй про свої похмурі дні поруч з Енджі, а Джен ділиться цими жахливими історіями з друзями, використовуючи це для того, щоб протягнути ім’я Енджі крізь бруд, – зізнався анонім.

Джерело пояснило, що наразі Еністон відчуває свою абсолютну перемогу над Джолі, адже разом з нею Бред нарешті почувається по-справжньому вільним.

Більш того, після скандального розлучення Пітта та 44-річної акторки більша частина Голлівуду опинилася на стороні чоловіка.

— Джен вважає свої дії повністю виправданими і вже святкує перемогу у цій особистій дуелі, – підсумував інсайдер, пише New Idea.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...