Дженніфер Еністон розповіла, що не вважає шлюб єдиним показником жіночого щастя

Дженніфер повідомила, що не вважає шлюб єдиним показником жіночого щастя.

«Мої шлюби були дуже успішними — з моєї точки зору, в моєму уявленні. І, коли вони закінчувалися, це був усього лише результат нашого вибору — вибору залишатися і надалі щасливими людьми. Тому що іноді щастя більше не живе саме в цьому союзі, в цьому шлюбі, в цих відносинах. В кінцевому рахунку життя у кожної людини тільки одне. І я ніколи не залишуся в некомфортній для мене ситуації зі страху самотності».

Еністон заявила, що потрібно вміти закінчувати стосунки, в яких кожен відчуває себе нещасним.

«Залишатися в шлюбі тільки з цих причин — значить надавати собі самій ведмежу послугу. Якщо всі спроби змінити ситуацію і змусити відносини знову працювати ні до чого не привели, краще розлучитися … Просто не треба ставитися до цього, немов для тебе настав кінець світу. Мені здається, всі ці кліше повинні бути переглянуті».

Хоча актрису і лякає перспектива стати матір’ю, вона не виключає можливості появи малюка в її житті.

«Мене завжди, якщо чесно, лякала перспектива стати матір’ю … Так буває. Деякі жінки створені, щоб бути дружинами і матерями. У цьому їх призначення. А я до сих пір не знаю, чи прийде і до мене коли-небудь настільки, здавалося б, природне бажання … Так, я розумію, що може бути пізно навіть думати про це. Але поки я відкрита до різних можливостей і варіантів. Хто знає, які в найближчому майбутньому відбудуться події? Хтозна, як може з’явитися малюк! Я не знаю відповіді … В наш час, з огляду на чудеса, які творить наука, можна розраховувати на те, що ще недавно здавалося абсолютно нереальним».

Зірка зізналася, що в дитинстві мріяла не про весіллі, а про власний надійному притулок, в якому могла б спокійно жити.

«У це важко повірити, дивлячись на мене, я знаю, але я в дитинстві ніколи не мріяла про весілля, прекрасного принца, шлюбне казкову сукню. Коли мені вперше зробили пропозицію, я реально відчула дуже дивне відчуття — ніби почула щось на іноземній мові. У дитинстві я будувала будинки з коробок з-під взуття, туалетного паперу, картону та фетру від старих капелюшків. Розумієте? Я з не надто благоподобної сім’ї, батько пішов від нас, коли я була зовсім маленька, і я мріяла нема про заміжжя і партнерів, а про надійний притулок, будувала свій будинок. І тепер він у мене є. І я обожнюю, коли приходять друзі з дітьми і ті бовтаються в моєму басейні і грають в моєму саду. Я готова на все заради друзів».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...