Дженніфер Еністон розповіла, що іноді втрачає зв’язок з реальним світом

У кінці жовтня актриси Різ Уізерспун і Дженніфер Еністон представили серіал «Ранкове шоу». Зараз вони продовжують промо-тур на його підтримку. Актриси дали спільне відеоінтерв’ю британської версії журналу Glamour, в якому Еністон зізналася в тому, яке значення несе для неї будинок, і що для неї означає поняття «сильна жінка».

«Часом я відчуваю себе в ізоляції, коли залишаюся вдома. Я люблю проводити так час, будинок для мене — зручне і безпечне місце. Але якщо я залишаюся вдома занадто довго, то опиняюся в ізоляції і втрачаю зв’язок з реальним світом і тим, що там відбувається. Це пов’язано і з моєю героїнею Алекс. Вона якось втратила цей зв’язок і намагається пережити те, що відбувається з нею, з її дитиною, з відносинами, розумієте»?

Дженніфер зізналася, що боялася застрягти на роботі офіціантки: «Мені було важко знайти роботу. Мені здавалося, я буду офіціанткою завжди. Хоча це, свого роду, теж стабільність».

Через весь серіал червоною ниткою проходить тема неприйняття сильних жінок суспільством. Дженніфер зазначила, що не вважає ненормальним поняття «сильна жінка». Актриса зауважила, що всі дівчата можуть стати такими.

«Мені здається, це цікаво, що люди думають саме так. На їхню думку, ненормально, що жінки сильні і могутні. Але ми все можемо бути такими».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...