Дженніфер Еністон розповіла про зраду і розставання з Бредом Піттом

Після заяв Дженніфер Еністон про те, як виглядає ідеал чоловіка, актриса вирішила згадати, як переживала найважчий період свого життя: зраду Бреда Пітта і розставання з ним.

Дженніфер згадує, що була вбита горем, коли дізналася про зраду чоловіка. Вона була глибоко вражена, побачивши фотографії Бреда Пітта у відпустці з Анджеліною Джолі через кілька тижнів після їхнього розлучення.

«Світ був вражений, і я була вражена. Це сумно, коли щось добігає кінця. Є багато стадій горя. Це розкриває тебе, розкриває тобі почуття. Коли ви намагаєтеся уникнути болю, вона створює ще більшу біль».

Дженніфер ще сподівалася на возз’єднання. Вона вірила словами Пітта, який говорив, що не кине її заради іншої жінки, проте їх відносини вже не можна було врятувати. Еністон і Пітт повідомили про розрив в січні 2005 року. В той момент Дженніфер відчувала лють і постійно ридала, кажучи про невдалий шлюб.

«Я просто могла підійти до водойми і закричати. Але не занадто голосно, щоб люди не подумали, що я божевільна. Мені здавалося, що це своєрідний катарсис для мене».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...