Дженніфер Еністон розкрила подробиці відносин з батьком

Американська акторка Дженніфер Еністон не раз зізнавалася, що її дитинство було далеким від ідеального, а все через постійну критику з боку матері та батька, який пішов із сім’ї, коли зірці «Друзів» було всього 10 років.

Як пригадує 51-річна жінка, її батько Джон вирішив піти з сім’ї після 11 років шлюбу, і дізналася вона про це від матері.

— Я прийшла з вечірки на честь дня народження, і мама сказала мені: «Твій батько більше не буде тут жити деякий час». Вона не сказала, що він пішов назавжди. Я плакала всю ніч. Він не з’являвся цілий рік, – поділилася Дженніфер.

Після довготривалої паузи Джон пішов на контакт з донькою. Одного дня він просто зателефонував Еністон та запросив на кіносеанс.

З того часу їхні зустрічі стали частішими, і врешті-решт він визнав свою провину. Однак, стосунки між батьком і зірковою донькою залишалися напруженими, адже акторка все ще не могла пробачити родича за те, що він залишив її, коли вона була зовсім маленькою.

Як зізнається близьке до ситуації джерело, Джону було важко зрозуміти емоційну Дженніфер, адже сам він людина скута і замкнена, пише lux.fm.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...