Дженніфер Еністон розказала про невдалий шлюб

З моменту розлучення американських акторів Бреда Пітта та Дженніфер Еністон минуло аж 14 років, але преса та шанувальники й досі не втрачають надії на возз’єднання експодружжя. До того ж, зірки постійно дають приводи для нових чуток.

Так, в інтерв’ю для видання Vanity Fair 50-річна зірка культового серіалу «Друзі» розказала про свій невдалий шлюб з голлівудським красунчиком.

Дженніфер зізналася, що між нею та Бредом не було того магічного зв’язку, як буває в усіх закоханих пар.

Вона сказала, що в їхніх стосунках було багато спадів та підйомів, але шлюб все одно розпався через те, що вони «вірили у різні речі». Еністон розуміла, що відносини псуються, але не хотіла нав’язувати Пітту своє кохання.

— Ці стосунки були важкими, легкими, веселими. Важко слідувати якомусь ідеалу, щоб все було просто чудово. Але ти проходиш всі ці стадії шлюбу з людиною, яка каже: «Ей, я все ще тут. І я все ще тебе кохаю». Це дає нові сили і ви знову включаєтеся у процес, – почала ексдружина Бреда.

За словами знаменитості, в якийсь момент вона зрозуміла, що її стосунки з актором вже на такі, як було на початку, а все тому, що вони рухалися в різних напрямках та прагнули до різних речей.

— Моя мета полягала в тому, аби досягти дуже глибоких та відданих стосунків. Це саме те, що цікавить мене, але в когось є право вирішувати – бути йому, чи не бути у цих відносинах, – пояснила Дженніфер.

Не дивлячись на всі негаразди, жінка рада, що Пітт був в її житті. Вона зізналася, що вони провели разом 7 напружених років, але багато чому навчили одне одного за цей час.

Актриса не стала говорити, чи означає це, що вона готова дати екскоханому другий шанс, але поки що Пітт і сам не виказує сильної зацікавленості в романі з колишньою дружиною, пише «mirror».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...