Джейсон Момоа зізнався, що не міг прогодувати сім’ю після смерті Кхала Дрого в «Грі престолів»

У новому інтерв’ю InStyle Джейсон Момоа зізнався, що ледь зводив кінці з кінцями, коли знімався в першому сезоні культового серіалу «Гра престолів» і ще кілька років після цього.

Актор пояснив, що його персонажа, войовничого Кхала Дрого, вбили в 2011 році — до того, як серіал став хітом.

«Я читав [роман Джорджа Мартіна] і такий: «Господи! Так я помер! «Я був дуже засмучений, що не повернуся в шоу. Грати Кхала Дрого для мене було чимось феноменальним, я б хотів і далі це робити. Мені буде його дуже не вистачати», — коментував Джейсон смерть свого персонажа.

Після закінчення зйомок в «Грі престолів» Момоа ще кілька років ледве оплачував рахунки. «Якийсь час ми буквально голодували. Я не міг знайти роботу. Це дуже складно, коли у тебе є діти і ти повністю в боргах », — сказав Джейсон.

Добробут сім’ї Джейсона почало поліпшуватися з 2016 року, коли Момоа запросили зніматися в «Лізі справедливості», а два роки по тому дали головну роль в «Аквамені», який зібрав в прокаті 1,1 млрд доларів.

Тепер Джейсон затребуваний і зайнятий аж до 2024 року. На 2021 намічений вихід науково-фантастичного фільму «Дюна», де він грає разом з Тімоті Шаламе і Джошем Броліном. «Не можу повірити, що я в ряду з цими іменами. Мені все ще здається, що я дитина», — зазначив Момоа.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...