Джеймс МакЕвой має намір зіграти молодого Патріка Стюарта в «Зоряному шляху

Джеймс МакЕвой вже грав більш молоду версію персонажа, зіграного Патріком Стюартом, — професора Ікс в фільмах про Людей Ікс.

Тепер він націлений на те, щоб зіграти іншого персонажа Стюарта — капітана Жана-Люка Пікара з «Зоряного шляху». В інтерв’ю Джиммі Фаллон під час Tonight Show актор сказав:

Якщо мене не наймають на цю роль, то я зроблю це сам за допомогою свого телефону. Я сам подзвоню. Я хочу застовпити цю територію. Нехай всі інші лисі актори йдуть геть, роль Пікара моя. Я не очікую, на жаль, що мені подзвонять і запропонують зіграти молодого Жана-Люка. Але я буду налаштовуватися, я не можу дочекатися, щоб побачити це. Стюарт чудовий в цій ролі. Зараз у всесвіті «Зоряного шляху» знімаються фільми про щось інше, і це теж здорово.

Як легко зрозуміти з інтерв’ю, МакЕвой одержимий і всесвіту «Зоряного шляху», і роллю капітана «Ентерпрайза». За час карантину актор зняв разом з друзями аматорський пародійний фільм Star Force: Sci-Fisolation. Про цей проект він говорить:

Це знак поваги. Ми знімали його як пародію на «Зоряний шлях», але при цьому ми постаралися витримати свою роботу в рамках науково-фантастичного жанру.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...