Джеймс Кемерон пояснив причину затримки сиквела

Рівно 10 років тому вийшов перший «Аватар», який багато років утримував звання самого касового фільму в історії.

Канадський режисер Джеймс Кемерон пояснив основні причини затримки сіквелів, а також чому їх створення займає так багато часу, пише Телеграф.

В одному з інтерв’ю американському виданню Variety режисер заявив, що «люди не дуже-то розуміють масштаби і складність виробничого процесу. В нашому випадку це можна порівняти із створенням двох з половиною великих анімаційних фільмів. Зазвичай за великим анімаційним фільмом стоять чотири роки роботи, тому якщо провести математичні розрахунки, то сиквел як раз повинен встигнути до грудня 2021 року».

Також Джеймс Кемерон підкреслив, що виробництво майбутніх повноцінних фільмів йде за планом і ніяких затримок більше не прогнозується: «З 2013 року ми майже повністю розробили той світ, який повинен з’явитися в наступних чотирьох картинах. Ми закінчили сценарій до всіх цих фільмів. Ми підібрали для них акторський склад, ми відзняли вихідний матеріал для другого, третього і для частини четвертого фільму. Ми майже закінчили з ігровим елементом виробництва. В цілому ми вкладаємося в заплановані раніше терміни».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...