Джастін Тімберлейк і Джессіка Біл стали батьками вдруге

У зоряної сім’ї відбулося поповнення: 38-річна Джессіка Біл і 39-річний Джастін Тімберлейк стали батьками вдруге.

У пари народився син. Інформація про дитину поки не розкривається. Сім’я перебуває в Біг-Скай, штат Монтана, де вони також провели карантин. Вагітність Джесіки пройшла суперсекретно. Останній раз Біл фотографували на публіці в лютому, а свої фотографії в повний зріст вона не викладала з березня.

Відносини між Джесікою і Джастіном зав’язалися в 2007 році, а в 2012-му вони одружилися. Бив і Тімберлейк також виховують п’ятирічного сина Сілас Рендалла Тімберлейка.

Минулого місяця в День батька Джастін поділився з передплатниками думками про батьківство і вихованні дитини:

«Хлопчики виростають і стають батьками. Я багато думаю про це останнім часом. Ми намагаємося вчити свого сина любові і повазі, ми вчимо його тому, що всі люди створені рівними і що колір шкіри не може впливати на ставлення до людини. Ми робимо це тому, що одного разу він виросте і навчить цього своїх дітей. Я вдячний обом моїм батькам і моїй матері за те, що вони вчили мене всього цього з дитинства. І за те, що вони слухали мене, коли я говорив з ними. Я вдячний за свою дружину, яка зробила мене батьком. Вона моя кохана людина, партнер, учитель і друг. І я вдячний за свого сина, який теж вчить мене. Нам багато чого треба зробити. Зрештою, ми ж тата».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...