Джастін Бібер показав фото з обряду хрещення зі своєю дружиною Хейлі

Джастін Бібер і його дружина Хейлі хрестилися. Фотографіями обряду Бібер поділився в своєму Instagram.

Один з найбільш особливих моментів мого життя. Сповідуємо любов і віру в Христа з нашими друзями і сім’єю. Відчуваю себе таким одухотвореним, — підписав публікацію Джастін.

Ще в 2015 році пастор Карл Ленц розповів в інтерв’ю GQ про те, що Джастін звернувся до нього, щоб хреститися. За словами Ленца, Бібер заявив, що хоче «пізнати Ісуса», і він був радий йому допомогти.

Люди кажуть, що ми обслуговуємо знаменитостей, і я кажу, так, саме це ми і робимо. Знаменитості заслуговують відносин з Богом. Знаменитості заслуговують місця для молитви, — сказав пастор.

В останні роки Джастін голосно говорив про те, що звернувся до Біблії. А в травні, відповідаючи на запитання шанувальників в своєму Instagram, співак сказав, що волів би «стриманість до шлюбу».

Я б багато чого хотів змінити. Але при цьому я ні про що не шкодую, тому що досвід робить нас тими, хто ми є, ми всі вчимося. Але якби я міг повернутися назад, я, ймовірно, зберіг би себе для шлюбу. Я знаю, це звучить божевільно. Секс сильно збиває з пантелику. Тому я б утримувався до весілля, — сказав Бібер.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...