Дуейн Джонсон і вся його родина перехворіли на COVID-19

Відомий голлівудський актор Дуейн Джонсон у своєму мікроблозі повідомив про те, що він, його дружина і дві маленькі доньки перехворіли коронавірусом, заразившись від близьких друзів.

Дуейн розповів, що все сімейство дуже важко переносила хворобу. А також зізнався, що раніше не стикався з такою серйозною хворобою і дуже переживав за здоров’я рідних.

«Моя дружина Лорен і дві наші дочки отримали позитивні результати тесту на COVID-19. Я можу вам сказати, що це була одна з найскладніших речей, через яку ми пройшли як сім’я», — розповів Джонсон.

Зараз актор і його сім’я відчувають себе значно краще, вони вже здорові і відновлюються після хвороби. Також Дуейн закликав своїх численних шанувальників дотримуватися обережності і не забувати про те, що пандемія коронавірусу нікуди не поділася і ризик заразитися існує до цих пір.

«Залишайтеся дисциплінованими. Тренуйте свою імунну систему. Прагніть до хорошого самопочуття. Одягайте маску. Захистіть свою родину. Строго ставитеся до того, щоб люди перебували у вас вдома або на зборах. Залишайтеся позитивними. І дбайте про своїх побратимів», — звернувся Дуейн до передплатників.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Loading...