Дублер Кріса Хемсворта поскаржився на його трансформацію для фільму «Тор: Любов і грім»

Боббі Холланд Хентон, який працював з Хемсвортом з часів «Тор: Царство темряви» в 2013 році, сказав в недавньому інтерв’ю австралійському радіошоу Fitzy & Wippa, що виконувати трюки за нинішньої фізичної форми Хемсворта було найважчим у знімальному процесі.

Дублер визнається, що в цей раз робота стала ще важче, оскільки для виконання трюків доводиться «збільшуватися», як і герой Кріса.

Нову картину про бога грому «Тор: Любов і грім» недавно почали знімати в Сіднеї, Австралія. У фільмі Кріс Хемсворт повернувся до ролі Тора, інші головні ролі виконали Наталі Портман, Тесса Томпсон і Крістіан Бейл.

Каскадер зазначив, що для досягнення ваги і розмірів Хемсворта йому доводиться дотримуватися екстремальної дієти і особливого режиму фізичних вправ. Хентону доводиться їсти кожні дві години, щоб швидше набрати вагу. Однак, незважаючи на те, як важко набирати вагу дублеру, сам Кріс Хемсворт робить це з легкістю і задоволенням. Значно збільшити свою вагу акторові потрібно не тільки для нового Тора, але і для того, щоб зіграти Халка Хогана в майбутньому байопіку про життя рестлера.

Ходять чутки про те, що Тор в такому образі може з’явитися і в новій частині фільму «Вартові галактики». Трансформація героя, який покинув рідний Асгард, відбувається вже з кінокартини «Месники: фінал». Сам Кріс Хемсворт закінчувати співпрацю до кіновсесвіту Marvel не планує.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...