Дружина загиблого Кобі Брайанта вперше прокоментувала трагедію в родині

Вдова Кобі Брайанта порушила мовчання і звернулася до шанувальників свого чоловіка.

26 січня в Каліфорнії баскетболіст-легенда, 41-річний Кобі Брайант загинув разом зі своєю 13-річною дочкою під час аварії вертольота. Страшну новину, що стала справжнім шоком для всього світу, прокоментували багато знаменитостей, у тому числі і футболіст Девід Бекхем.

Дружина Кобі Брайанта довго зберігала мовчання, але все ж зібралася з силами і написала пост в Instagram. Ванесса висловила співчуття сім’ям загиблих в катастрофі. Крім Кобі і Джіанни, в вертольоті було ще 7 осіб.

«Мої дочки і я хочемо подякувати мільйонам людей, які надали підтримку і проявили любов в цей страшний для нас час. Дякую вам за молитви, вони нам зараз дуже потрібні. Ми повністю спустошені раптовою втратою мого коханого чоловіка і дивовижного батька наших дітей, а також моєї милої Джіанни — люблячої, турботливої ​​і чудовою дочки, сестер Наталії, Бьянки і Капрі. Ми також сумуємо разом з родинами, які теж втратили в цій трагедії своїх рідних і близьких.

Бракує слів, щоб описати біль, яку ми зараз відчуваємо. Ми були неймовірно щасливі всі разом. Я хочу, щоб Кобі і Джіанна завжди залишалися поруч з нами. Вони були нашим щастям, віднятим занадто рано. Поки я не уявляю собі подальше життя без них. Але ми продовжуємо прокидатися кожен день, тому що Кобі і малятко Джіанна висвітлюють наш шлях. Наша любов до них незмірно. Я просто хочу зараз обійняти, поцілувати їх і благословити. Нехай вони завжди будуть поруч з нами», — написала дружина Кобі Брайанта в Інстаграм.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...