Дружина Володимира Остапчука відверто розповіла про зради чоловіка

Олена Войченко і шоумен Володимир Остапчук були разом 10 років. У минулому році екс-ведучий каналу «Україна» Володимир Остапчук заявив, що розлучається з дружиною, з якою виховує двох дітей.

Що стало причиною розставання, як довго вона терпіла зради і чи готова пробачити чоловіка, Олена Войченко відверто розповіла лише зараз, пише Viva.

Кілька місяців Володимир Остапчук категорично відмовлявся коментувати подробиці розлучення з дружиною. Серед ймовірних версій, припускали, що, мабуть, Олена втомилася від зайнятого чоловіка, у якого з-за роботи немає часу на сім’ю. Але в дійсності, жінка більше не могла терпіти його зради.

«Йому хотілося свята у всіх його проявах. У плані реалізації себе, демонстрації себе і не обтяження себе якимись зобов’язаннями, кордонами. Навіть, елементарно перебуваючи на відпочинку з місячною дитиною, він міг розвернутися і піти. І, коли я якось говорила — може варто приділити увагу або допомогти мені, людина не розуміла ніколи. І не розуміє досі. Типу: «Що таке? Я хочу погуляти, насолоджуватися життям, у мене одне життя. Я хочу, я не нагулявся, так, мені подобаються різні жінки. Я хочу різних жінок, а що тут такого? У мене одне життя», — ділиться Олена спогадами в програмі «Зірковий шлях» в рубриці «Кава з перцем». — Я помітила. Був момент, коли він залишив мені свій телефон, і в галереї я помітила, скажімо так, результати його спілкування з жінками, які були, можливо, одноразові, багаторазові, постійні. Тобто були ситуації, я дізналася про це постфактум. Що, звичайно, просто мене шокувало … Я помічала, що одна і та ж жінка пише йому в інстаграм. Я запитала, почула якусь незрозумілу відповідь».

Володимир Остапчук з Оленою Войченко свого часу разом переїхали до Києва разом. Перекладач за фахом, він хотів будувати кар’єру на радіо і телебаченні. Попереду його чекав довгий шлях до слави, і поруч завжди була дружина. Олена теж прагнула реалізуватися професійно, тому влаштувалася перекладачем на канал «Україна», де працює і сьогодні. Володимир же працював в різних проектах на радіо і телебаченні, а також провідним заходів. Заробітків пари вистачало на оренду скромного житла, і щоб відкладати кошти на власне, Володимиру цього було мало. Амбіційний чоловік мріяв про великі проекти і високі гонорари, але не складалося, каже Олена. Жінка підтримувала коханого і саме вона купила Володимиру перший абонемент в спортзал. Після розставання, за словами Олени, Володимир Остапчук заперечує її внесок в його успіх і тепер взагалі випав з її життя.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...