Дружина президента США Меланія Трамп не залишилася осторонь від пандемії коронавірусу

Дружина президента США Меланія Трамп не залишилася осторонь від пандемії коронавірусу і звернулася до нації: на своєму прикладі перша леді показала, як носити маску.

Раніше американський президент Дональд Трамп зазначив, що використання масок — всього «лише рекомендація», якою особисто він не користується. Але тут же поправив себе, що, можливо, змінить свої погляди. Тепер можна припустити, заради кого він допустив таку ймовірність.

У своєму Instagram Меланія Трамп опублікувала відеозвернення до нації: перша леді закликала кожного будь-що-будь надягати маски, здивувавши шанувальників явним протиріччям чоловікові.

«Так як дослідження поширення COVID-19 тривають, настійно раджу вам носити захисні маски в місцях, де заходи дистанціювання неможливі для свого підтримання», — заявила перша леді.

Користувачів соціальних мереж залишили масу захоплених коментарів під постом Трамп. Однак деякі передплатники помітили, що полум’яна промова Меланії вже не в перший раз розходиться зі словами її чоловіка.

Поделитесь в соц сетях!

Теги:

Загрузка...
Load...