Дрю Беррімор пояснила, чому їй небезпечно робити пластику і «уколи краси»

У новому епізоді свого ток-шоу Дрю Беррімор сказала, що ніколи не зверталася до пластичної хірургії і ін’єкціям, щоб виглядати молодше.

45-річна актриса зізналася, що схильна до залежностей різного роду і може легко «підсісти» на «уколи краси», тому поки не хоче ризикувати.

«Я ніколи нічого не робила з особою. Втім, ніколи не говори «ніколи». Я знаю себе, я дуже легко впадаю в залежність. Варто мені зробити одну ін’єкцію, через тиждень я буду виглядати, як Джослін Вільденштейн», — пожартувала Дрю, маючи на увазі знамениту світську левицю, яка витратила мільйони на численні косметичні операції.

«Я зі своєю бунтарської натурою спостерігала за тим, як жінки страждають від тиску суспільства і мучать себе, щоб виглядати певним чином. Я завжди думала: «Які ви нещасні». Не хочу боятися того, що зі мною стане з часом. Хоча я часто впадала в крайнощі. Зараз я вся така природна і нудна», — поділилася Беррімор.

Актриса не проти мати пару зморшок і сиве волосся. «Ми всі постарішаємо, і це нормально, це частина життя. З кожним роком я все більше відчуваю свою людяність і вразливість. Але разом з цим я все більше ціную кожен прожитий рік», — підсумувала Дрю.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...