Дорофєєва і Позитив розповіли про свою першу зустріч, славу та гроші

В інтерв’ю Viva Надя Дорофєєва (DoDo) і Олексій Завгородній (Позитив) розповіли про те, що означає бути артистом №1, а ще про славу, гроші, чоловічих трусах і капці з єдинорога.

 Олексій і Надя прийшли на інтерв’ю усміхнені, позитивні, готові говорити на будь-які теми.

— Зараз ви топ-артисти і можете дозволити собі будь-які примхи. До того ж ви багато гастролюєте, і потрібно думати про власний комфорт. Розкажіть, що у вас змінилося в райдері з тих пір, як ваша популярність зросла?

Олексій: У нас абсолютно стандартний райдер. Правда, прописана водичка певної фірми. А в іншому нічого цікавого: пляшка вина, пляшка віскі, м’ясна і сирна тарілки, слабосолений лосось, фрукти.

Ми додали ще пару цікавих пунктів: це білі чоловічі труси і шкарпетки (посміхається). Я таке прочитав в райдері у Джастіна Бібера, і коли ми поїхали в черговий нескінченний тур, де у нас бувало відразу по шість міст, то і собі вписали такий пункт — завжди хочеться одягнутися у щось свіже відразу після концерту.

— А труси теж певної марки?

Надя: Найчастіше якісь турецькі, і у нас в колективі від цього піднімається настрій. Буває, що організатори купують якісь еротичні, прозорі з боків. Коли хлопці їх надягають, ми не можемо втриматися від сміху.

— Значить, ви сильно не шикуєте?

О .: Так, ми не хочемо випендрюватися, тому що знаємо, яка важка і нервова робота у івенторів і прокатників концертів. Та й в маленьких містах часто неможливо дістати якісь речі. Тому вередувати ми не любимо.

— Розкажіть про інший, не глянцевий бік шоу-бізнесу. Багатьом же представляється ваше життя ідеальної картинкою з Інстаграма: ви гарно вбрані, станцювали, заспівали — і поїхали в лімузині в дорогий готель. Що для вас найскладніше?

Н .: Коли ти хворієш на гастролях. Зараз, наприклад, у мене температура і дико болить горло, а я цілий день знімалася і не спала. Ще перельоти. О четвертій ранку ми відлітаємо далі на гастролі, і швидше за все завтра я буду виступати з температурою. Ось це, звичайно, важко. Складно, що ти не можеш взяти вихідні, коли вони дуже потрібні, тому що, наприклад, у твоєї бабусі день народження. А ще окрема подяка нашим розбитим дорогам!

О .: Брак сну і переїзди — це найжахливіше, що може бути. Сьогодні я, наприклад, розлютився на будильник, та так, що кинув телефон об стіну. Я мрію прокинутися і не думати, що мені потрібно кудись бігти, що я вже запізнююсь.

— Ви заручники популярності. Кожен артист прагне до затребуваності, і чим успішніше він, тим важче робочий графік, тим більше «треба» і «повинен».

О .: Ми це розуміємо і вже змирилися з таким порядком речей. У будь-якому випадку для нас сцена і зустрічі з шанувальниками — ліки і наркотик. У ці моменти ти дійсно забуваєш про всі труднощі.

— Я б хотіла, щоб ви згадали про вашу першу зустріч: коли і де це було, що тоді подумали один про одного?

Н .: Справа в тому, що наша зустріч відбулася не дев’ять років тому. Ми познайомилися з Льошею двома роками раніше: в «Артеку» на фестивалі. Я тоді була сольною співачкою і приїхала як запрошений гість, тому що колись на цьому фестивалі перемогла. А Позитив в той час виступав у складі групи NewZCool. Пам’ятаю, за обідом ми сіли навпроти один одного, я була в жовтих квадратних окулярах, і Льоша мені каже: «Ну зніми ти ці окуляри! У тебе такі красиві очі! »Коротше, почав до мене підкочувати (посміхається).

О .: Ну, загравав.

Н .: Мені Позитив здався дуже милим і скромним хлопцем. Я навіть подумала, що при тій популярності NewZCool він дуже скромно себе веде. Тоді при особистій зустрічі звернула на нього увагу і подумала: «Він такий цікавий, такий прикольний!» Він мені дуже сподобався! І, як виявилося, він мене тоді сфотографував і цю фотографію відправив Потапу!

О .: Симпатія була взаємною.

Н .: Ми прогуляли до ранку. З нами був Вася (екс-учасник NewZCool. — Прим. Ред.) Та моя подружка. Пам’ятаю, розмовляли про все. А потім ми роз’їхалися, навіть не обмінявшись телефонами.

Хоча, як я пізніше дізналася, Льоша робив фейковий акаунти ВКонтакте і писав мені (сміється).

О .: Ми якраз в той момент шукали дівчинку в NewZCool. Та й Потап після надісланого мною фото цією ідеєю загорівся. Тому я періодично маніаче і вивчав її сторінку.

— Тобто Надя тобі відразу сподобалася.

О .: Звичайно! Я навіть ставив друзям пісні Наді, запитував їх думку, щоб зрозуміти, чи підходить вона нам в групу.

— Не можу не запитати, чому ви тоді так і не стали парою?

Н .: По-перше, у нас на той момент вже були пари. Ну і, мабуть, це була просто творча симпатія, а не почуття.

— Ймовірно, ви боялися, що почуття можуть перешкодити подальшій роботі?

Н .: Коли всі навколо чекали, що ми почнемо зустрічатися, ми на зло цього не робили (сміється). І навіть жодного разу не цілувалися. Всі хочуть думати, що між нами щось було, але … немає. І це прикольно. Іноді після суперконцерта, коли Льоша говорить: «Ну давай я тебе поцілую». Я відповідаю: «Ні!» І це круто, що між нами ніколи нічого не було!

А які у вас зараз стосунки? Наприклад, можете переодягнутися в одній гримерці або все ще соромитеся?

Н .: Загалом не соромимося.

О .: У нас зараз відносини як у брата і сестри. Звичайно, коли Надя переодягається, я, як джентльмен, відвертаюсь. І навіть не підглядаю (посміхається).

— І що, вас ні разу не ревнували другі половинки?

О .: Звичайно, ревнували. І це нормально, тому що ми дійсно в якийсь момент стали проводити один з одним більше часу, ніж зі своїми коханими.

Але оскільки наші пари існують вже стільки років, скільки і наша група, мені здається, що тема ревнощів стала згасати.

— Що головне, крім контрактів з Потапом і Ірою Горовою, вас тримає разом? Адже далеко не всі творчі спілки так довговічні.

Н .: У житті, звичайно, буває всяке. Але я зрозуміла, що, по-перше, для нас не існує слово «тримає», і це найголовніше. Нашого контракту вже давно немає. По-друге, ми стали величезною сім’єю. По-третє, нас об’єднує дикий фанатизм, ми як секта. Я пам’ятаю, з першого дня, з першої зустрічі ми говорили собі, що повинні стати групою №1. І для нас було великим стресом, коли це не вдавалося протягом п’яти років, адже ми всі були налаштовані тільки на перемогу. Так, перед піснею «Ім’я 505» ми навіть прийняли рішення: «Немає сенсу далі співати. Давайте розходитися». Ніхто з нас не хотів продовжувати.

О .: Правда, стільки спроб було, здавалося, все вже перепробували. Були близькі до розпачу.

Н .: Не хотілося плентатися в якомусь третьому ешелоні. Ми шалено мріяли бути най-най. Це, власне, і допомагає нам у складних гастролях. Глядачам, напевно, здається, що бути артистом класно і легко. Це дійсно класно, але такий графік можна витримати тільки, якщо фанатично любиш свою роботу. А ми як раз фанати своєї справи. Льоша приїжджає з гастролей і відразу мчить на студію, навіть не лягаючи спати. Я їду на свої зйомки … Для нас це дійсно велике щастя. Але зараз ми вчимося балансу між роботою та особистим життям. І це складно!

— Багато хлопчики і дівчатка мріють стати зірками. А ви, крім сцени, про щось ще мріяли? Розкажіть про дитячі мрії, які вже здійснили?

Н .: Були часи, коли я знімала квартиру з двома подружками. Так ось вони малювали собі карту бажань, клеїли туди фотографії червоної машини, красивого будинку, чоловіки, Мальдів … У мене нічого подібного не було, тому що в цей час я посилено займалася співом і тільки й мріяла про сцену. Я вірила в свою мрію, представляла себе в концертних костюмах. Наприклад, все дитинство я уявляла себе в короткій спідниці, топі і з високою зачіскою, як з нашого кліпу # кароче. А потім зрозуміла, що моя дитяча мрія здійснилася в точності. Я чомусь ніколи не фантазувала про будинок, красивому чоловіка, подорожах. Любов до подорожей прищепив мені Вова (Володимир Дантес, чоловік Наді. — Прим. Ред.) Та наші друзі. З Вовою я нарешті побачила, який світ гарний, і зрозуміла, що подорожувати — це офігенно! І тепер це одне з найбільших задоволень в житті. Про матеріальне ніколи не мріяла. Тільки зовсім недавно почала складати списки бажань на рік (посміхається). Не так давно я знайшла такий листок трирічної давності, відкрила і зрозуміла, що всі пункти з нього збулися!

О .: Я теж писав такі списки, але кожен раз все забував, десь втрачав їх.

Про гроші і багатство ніколи не мріяв. Я виріс в досить забезпеченій сім’ї, з дитинства подорожував, навчався у Великобританії. Єдине, я завжди хотів стати самостійним, незалежним від батьків, справжнім чоловіком, щоб завжди відчувати себе спокійно і забезпечувати сім’ю і друзів всім необхідним.

— Ти марнотратний? Любиш витрачати гроші?

А .: У мене є дуже погана якість: якщо у мене в руках якась сума грошей, то мені краще швидше її везти додому, в сейф. Я відразу хочу її витратити. Ось сьогодні, наприклад, їду в машині і думаю, що мені потрібно купити собі на студію. До речі, зовсім недавно здійснилася моя заповітна мрія: ми побудували нову студію, де я обладнав собі особисту кімнату звукозапису. Тому зараз я шукаю туди меблі, якісь красиві речі, декор — хочу зробити її максимально затишною.

— Ти такий господарський хлопець?

О .: Так, я, наприклад, обожнюю готувати. Коли я вдома і є час, завжди роблю це сам: і вночі, і в четвертій ранку.

— Так ти дзвониш дружині і кажеш: «Купи такі-то продукти, буду сьогодні робити китайське блюдо».

О .: Я їх сам і купую. Іду в супермаркет, ходжу по відділах і придумую по ходу справи, що хочу приготувати.

— Розкажіть, який найкращий подарунок ви отримували від шанувальників?

Н .: Тапочки з величезними єдинорогами! Мені подобається, коли люди до подарунка підходять з турботою. Наприклад, якось в інтерв’ю я сказала, що люблю різні тапочки, шкарпетки, піжами, і наш постійний шанувальник мені це все подарував. Я до сих пір їх ношу!

Коли забиваєш в Google запит «Позитив», в топ-3 інтересів входить «Позитив діти», тобто шанувальники вже чекають цього. А ви самі готові до дітей?

О .: Мені здається, ми хочемо ще попрацювати. Але ми про це вже замислюємося. Я і сам в якомусь сенсі відчуваю себе ще дитиною. Упевнений, коли народиться дитина, я буду приділяти йому весь вільний час, і батьківство стане моїм новим захопленням. Але з нашим теперішнім графіком роботи і любов’ю до музики, це поки неможливо поєднати.

О .: Мені здається, ми хочемо ще попрацювати. Але ми про це вже замислюємося. Я і сам в якомусь сенсі відчуваю себе ще дитиною. Упевнений, коли народиться дитина, я буду приділяти йому весь вільний час, і батьківство стане моїм новим захопленням. Але з нашим теперішнім графіком роботи і любов’ю до музики, це поки неможливо поєднати.

— А якщо уявити, що у вас з’явився вільний час, чим би ви його заповнили?

О .: Я б, напевно, почав писати картини. Задумався над тим, що часто візуалізую музику або свій настрій, емоції. І було б цікаво висловлювати це не тільки в нотах, а й на полотнах.

— Я думала, ти скажеш, що відкриєш свій ресторан, адже любиш готувати.

О .: Упевнений, колись відкрию. Це буде якийсь стейк-хаус.

— Кращий відпочинок для вас — це …

О .: Мені подобається самому планувати свій відпочинок: вибирати житло, прокладати маршрут. Прилітаєш в якусь країну, береш напрокат машину з аеропорту і вирушаєш у дорогу. Мені подобається просто їхати по незнайомих дорогах, зупинятися в цікавих місцях. Люблю дивуватися і дивувати. У мене в картах Google є багато пунктів в різних країнах, про які прочитав щось цікаве. Думаю, може, коли-небудь туди заїду.

Н .: У мене щороку змінюється стан, і мені хочеться чогось різного. В цьому році мені хотілося спокою, і ми вирушили в подорож на яхті з нашими знайомими. Я була в дикому захваті, і мені вперше вдалося відпочити всього за п’ять днів. Бо зазвичай ми з Вовою бігаємо, літаємо, ганяємо — любимо активний відпочинок і шопінг. Але коли втома досягає піку, мені потрібно просто лежати (посміхається). Ідеально, якщо ще й природа навколо. Іноді ми з Вовою замовляємо піцу і просто валяється, дивимося серіал. Такий відпочинок теж в кайф! Ми називаємо це «днем тюленя». Хоча такого відпочинку у мене не було вже років шість, напевно (посміхається). Але це кожен раз так круто, що хочеться повторити!

 

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...