Дочка Олі Полякової самостійно заробляє гроші

Епатажна «супер-блондинка» Оля Полякова, яка, будучи секс-символом української естради, відрізняється досить вільними поглядами на виховання дітей.

Так, її дочці Маші всього 13 років – і вона вже заробляє свої кишенькові гроші, продаючи рекламу в соціальній мережі Instagram. Про це дівчинка розповіла телеведучій Каті Осадчій у програмі «Світське життя».

«Заробляю гроші через Instagram, я продаю рекламу, у мене вже 100 тисяч передплатників. Але іноді мама і тато щось скидають на карту», – поділилася Маша Полякова.

Також дівчинка розповіла, як ставиться до хейтерам в мережі, з-за яких їй нещодавно довелося схуднути. Вони залишають їй неприємні коментарі, але Маша сказала так: «Ну добре, все одно, поки».

«Буквально два дні тому якась дівчинка написала, що я лежала в психлікарні, я курю, бухають і так далі. Але я ніколи в житті не бачила сигарет, я їх не торкаюся. Тому що фу», – пояснила дівчина.

Разом з тим Маша розповіла, що «бути донькою Олі Полякової – це дуже прикольно, мене дуже складно дражнити, тому що я можу дати пенька», пише «Знай».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...