Дочка Анни Седокової розповіла про свою маму

Старшій дочці Анни Седокової вже 15 років. Співачка народила Аліну в шлюбі з футболістом Валентином Белькевичем, за яким була одружена 2004 — 2006 рр.

До 11 років Аліна жила в США і тільки кілька років тому переїхала в Москву і пішла там до школи, пише glianec.com.

Дочка Седокової веде сторінку в Instagram, де у неї вже більше 160 тисяч підписників, і регулярно викладає фото з рідними і друзями. На цей раз вона написала великий пост, в якому розповіла, що бути дитиною зірки не просто. Вона зізналася, що люди знайомляться з нею заради контакту з її мамою. Раніше вона до цього ставилася вкрай негативно, її це навіть ображало.

«Коли я була маленькою і жила в Америці, я особливо не помічала і не розуміла, що багато хто знає, хто моя мама. Мені ніколи не задавали дивних питань і не спілкувалися зі мною заради якогось контакту з моєю мамою (насправді я досі не розумію, що саме люди хочуть від мене). Коли мені було 11 років, я переїхала в Москву. Я відразу ж пішла в школу і зрозуміла, що деякі люди дуже дивно зі мною спілкуються, але так як цього ніколи раніше не відбувалося зі мною, я не звертала на це уваги. Пройшов один рік, потім другий і я почала розуміти, що щось не так. Таке відчуття було, що я не людина, а якась виставка в музеї. У кожного другого була своя особиста мета для спілкування зі мною і я почала думати, що мати таку маму огидно (я дуже люблю свою маму, я просто маю на увазі мати маму з таким статусом і такою популярністю). Я була зла на весь світ, думала, що мені страшенно не пощастило і вважала себе дуже нещасною», — написала вона.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...