Дочка Ані Лорак залишиться з мамою

Після розлучення української поп-діви Ані Лорак з її чоловіком, турецьким бізнесменом Муратом Налчаджиоглу, їх спільна дочка Софія напевно залишиться з мамою, так як для рішення суду на користь батька повинні бути певні обставини.

Такою думкою в бесіді з OBOZREVATEL поділився юрист, який прокоментував майбутнє засідання Шевченківського суду (Київ) у справі розлучення співачки з чоловіком.

“Дитина може не залишитися з мамою, якщо у неї є проблеми з наркотиками або алкоголем. Якщо таких проблем немає, але у неї немає коштів, то теоретично суд може вирішити на користь тата. Якщо все в нормі, то дитина залишається з мамою до 14 років, а після цього вже сам обирає, з ким їй жити”, – відповіла фахівець на питання видання.

“Суд тільки розводить, якщо не домовився щодо дитини чи майну, то йдеш до суду. Домовився щодо дитині, але не домовився з майна, йдеш до суду. Суд розводить, не питаючи, домовилася людина чи ні. Подаються документи на розлучення, суд виносить рішення і далі вже необхідно розбиратися зі своїми питаннями”, – додала юрист.

У такому ж порядку, як додала фахівець, вирішується і питання виплати аліментів батьком.

“Не платять аліменти – йдеш до суду. Є мінімальна сума аліментів – 25% від зарплати після вирахування податків. Якщо тато заможний, то можна і побільше домовлятися. Папі у нас платити аліменти поки що не прийнято. Навіть якщо мама заможна, то тато ж все одно повинен брати участь, правда? Гроші йтимуть на дитину”, – пояснила вона.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Loading...