Дмитро Комаров згадав найромантичніші моменти, пов’язані з дружиною

Ведучий проекту «Світ навиворіт» Дмитро Комаров в День святого Валентина-2020 згадав найромантичніші моменти, пов’язані з дружиною — Олександрою Кучеренко.

Подружжя-телеведучі Дмитро Комаров і Олександр Кучеренко офіційно стали чоловіком і дружиною зовсім недавно — влітку 2019 року ці фірми таємно одружилися в Ізраїлі. День святого Валентина-2020 пара вперше зустрічає в новому сімейному статусі. З нагоди свята Діма і Саша поділилися з Viva.ua романтичними спогадами:

Найромантичніший подарунок, який ви отримували?

На Новий рік Олександра зробила мені несподіваний і дуже романтичний подарунок. Коли ми були в Сінгапурі, вона запросила мене на канатну дорогу. До останнього я не здогадувався, що вона задумала. Коли під’їхала кабінка з накритим там столом і двома келихами шампанського, я був просто вражений. Ми два години кружляли на великій висоті в кабінці з панорамним видом і насолоджувалися неймовірними краєвидами. Цей подарунок я не забуду ніколи.

Чи були ви коли-небудь закохані в когось із знаменитостей?

Любов мого життя — це моя дружина. Вона для мене найголовніша зірка.

Опишіть ваше ідеальне побачення.

Сценарій не змінюється. Ідеальне побачення для мене — це несподіване подорож разом з коханою людиною. Взяти паспорт улюбленої, повідомивши їй тільки дати, коли нас не буде, а напрямок подорожі стане сюрпризом. Саме подорожі роблять наше життя яскравішим, додають вогню і романтики в будь-які відносини. Сильні емоції, які ви відчуваєте разом, — це найкращий спосіб змусити відносини іскритися, як в перший тиждень закоханості.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...