Дмитро Комаров розповів, як дружина змінила його

Тревел-ведучий Дмитро Комаров, який мандрує екзотичними країнами з програмою «Світ навиворіт», прикрасив обкладинку видання «ТелеНеделя». В інтерв’ю журналістам він не оминув питання про сімейне життя з Олександрою Кучеренко.

Як відомо, пара офіційно одружилась в Ізраїлі у травні 2019 року. Весілля було таємним, тому про нього довідались тільки після того, як Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко вже насолодились медовим місяцем та оселились в орендованій квартирі у Києві. У новому випуску «ТелеНеделя» ведучий зізнався, що його дружина позитивно впливає на нього. Так, у стосунках з Олександрою він припинив ревнувати та показувати погані риси свого характеру. Навпаки Дмитро Комаров хоче зберегти цю особливу гармонію в їхньому шлюбі.

«Навряд чи людина в 36 років може якось кардинально змінитися. Просто Саша – та половинка, яка зі мною гармонує. Поруч з нею мені немає потреби ні ревнувати, ні показувати свої не найпростіші риси характеру. А в якихось моментах вона на мене навіть позитивно вплинула. Наприклад, я тепер не розкидаю по всій кімнаті речі, хоча раніше міг залишити де попало, а вранці через них переступити і піти далі. Завдяки Саші у нас в квартирі чисто і красиво, і мені совість не дозволяє порушувати цей порядок», – розповів Дмитро Комаров, пише 24tv.ua.

Окрім цього, телеведучий зізнався, що давно шукав дівчину, яка поділятиме його погляди на спонтанні поїздки. Олександра Кучеренко, за словами Дмитра Комарова, саме така людина. Вона може за лічені хвилини зібрати валізу, навіть не питаючи, куди їде з коханим.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...